Młodszy specjalista ds. danych z j. angielskim

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, będąca liderem światowym w swojej branży, poszukuje aktualnie osób na  stanowisko: Młodszy specjalista ds. danych z j. angielskim

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i zatwierdzanie instrukcji użytkowania dla danych produktów
  • przygotowywanie arkuszy i monitorowanie procesów tłumaczenia (współpraca z firmami zewnętrznymi)
  • aktualizacja instrukcji użytkowania zgodnie z nowymi wymogami dla różnych podmiotów i krajów
  • uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji i ulepszaniu procesu

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • zdolności analityczne, dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP będzie niewątpliwym atutem

Pracodawca oferuje:
  • bogaty pakiet dodatków pozapłacowych
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umową o pracę
  • bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się, międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym dynamicznym zespole