Młodszy Specjalista ds. controllingu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania, które firma skupuje i sprzedaje na swoich sklepach internetowych. W Szczecinie firma posiada swoje centra logistyczne które prężnie działają i z dnia na dzień zwiększają swój zasięg i znaczenie w firmowych strukturach. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: MŁODSZY SPECJALISTA DS. CONTROLLINGU W SZCZECINIE

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie szczegółowych prognoz do definicji celów logistycznych
  • Przygotowywanie bieżących raportów operacyjnych
  • Opracowywanie raportów inwestycji w zakresie logistyki
  • Kontrolowanie realizacji zamierzonych celów
  • Gromadzenie i analiza danych ilościowych w oparciu o liczby z zakresu logistyki
  • Ścisła współpraca z managerami, działem controllingu i działem HR
  • Budowanie bazy danych historycznych
  • Udział w planowaniu niestandardowych rozwiązań procesowych
  • Działanie operacyjne w bieżących projektach
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, zarządzanie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, minimum 1 rok
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie logistycznej lub produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • Umiejętność analitycznego, kreatywnego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w zakresie realizacji zadań
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie ugruntowanej na rynku europejskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Darmowe napoje oraz owoce na miejscu pracy