Młodszy Specjalista ds. Baz Danych

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z duńskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, która posiada w Szczecinie centrum biznesowe, wspierające funkcjonowanie firmy na świecie, poszukujemy obecnie osoby,  która chciałaby podjąć pracę na stanowisku: Młodszy Specjalista ds. Baz Danych

Zakres obowiązków:
  • praca z wewnętrznymi bazami danych
  • uczestniczenie w projektach globalnych jako konsultant Base Data
  • wspieranie organizacji w zakresie zapytań dotyczących danych, rozwiązywania problemów
  • budowanie i utrzymywanie dobrych  relacji z klientami
  • przeprowadzanie  transferów przedmiotów pomiędzy zakładami produkcyjnymi w skali globalnej w oparciu o plany transferu produkcji
  • tworzenie raportów w celu poprawy jakości danych
  • ciągłe wsparcie ulepszeń związanych z procesami Base Data
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego na poziomie mowy i pisma
  • bardzo dobra znajomość Excela z wysokim poziomem modelowania danych
  • Umiejętności analityczne
  • Zdolność do wprowadzania zmian i ulepszeń
  • doświadczenie w zakresie  systemów ERP / workflow będzie dodatkowym atutem
Pracodawca oferuje:
  • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych, jak: karta multisport, prywatna opieka medyczna
  • możliwość wyjazdów zagranicznych do innych oddziałów firmy
  • przyjazne środowisko pracy, które motywuje do rozwoju