Młodszy handlowiec IT

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z branży informatycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Młodszy handlowiec IT

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • rozwój sieci partnerów na terenie całej Polski
  • opieka nad obecnymi partnerami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych i obsługa zamówień
  • aktywna współpraca z producentem produktu
  • praca głównie stacjonarna w biurze w Szczecinie
  • delegacje przeważnie jeden raz w tygodniu na terenie całej Polskia
Wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży B2B, preferowane w obszarze sprzętu IT
  • mile widziane wykształcenie informatyczne/techniczne
  • angielski na poziomie komunikatywnym
Pracodawca oferuje:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę
  • z czasem dużą samodzielność działania
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system prowizyjny
  • służbowy laptop oraz telefon
  • szkolenia produktowe