Menadżer produktu (branża budowlana)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy będące sklepem internetowym na ofertę którego składają się specjalistyczne wyroby z metalu o najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach, poszukujemy osoby na stanowisko: Menadżer produktu (branża budowlana)

Zakres obowiązków:
  • Stacjonarna sprzedaż produktów firmy ze wskazanej bazy produktowej
  • Profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta
  • Ofertowanie
  • Odpowiadanie na zapytania klientów
  • Samodzielne aktywne poszukiwanie klientów
  • Współpraca z zespołem handlowców oraz osobami wspierającymi
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • Doświadczenie w pracy lub znajomość branży budowlanej
  • Znajomość rynku branży budowlanej, ogólna znajomość produktów metalowych
  • Nastawienie na pracę w zespole – duża komunikatywność
  • Asertywność we współpracy i kontakcie z Klientem
  • Samodyscyplina
  • Wielozadaniowość
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej,
  • Duża swoboda działania, samodzielność i brak kontroli
  • Przyjazna atmosfera pracy, współpracy i osiągania wspólnych celów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus prowizja od sprzedaży