Manager Sali

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, hotelu zlokalizowanego w centrum Szczecina, poszukujemy aktualnie kandydatów na stanowisko: Manager Sali

Zakres obowiązków:
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług
  • analiza wybranych kategorii kosztowych
  • zarządzanie zmianą i podległym personelem,
  • obsługa gości na sali restauracyjnej
  • wdrażanie nowości w lokalu
  • dbanie o dobrą atmosferę w zespole
Wymagania:
  • min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w branży gastronomiczno – hotelarskiej
  • umiejętności w zarządzaniu personelem oraz budowaniu dobrych relacji zarówno z Pracownikami, jak i Gośćmi
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację
  • znajomość technik sprzedaży
  • zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy
  • pozytywna energia, zapał i entuzjazm w działaniu
  • samodzielność i szybkość w podejmowaniu decyzji
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w miłej atmosferze