Lider utrzymania ruchu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Znana na całym świecie firma  produkcyjna, otwierająca swoja fabrykę na terenie Goleniowa poszukuje: LIDERA UTRZYMANIA RUCHU

Zakres obowiązków:
  • Nadzorowanie podległego parku maszynowego, analiza przyczyn i skutków awarii, kontrola wykonywanych prac
  • Nadzorowanie pracy grupy pracowników działu utrzymania ruchu
  • Koordynacja i zarzadzanie projektami nowych uruchomień i prac inwestycyjnych
  • Prowadzenie projektów udoskonalania maszyn i linii produkcyjnych

Wymagania:
  • Minimum kilkuletnie doświadczenie w branży produkcyjnej na stanowisku mistrza/ lidera utrzymania ruchu
  • Znajomość j. angielskiego
  • Zdolność do efektywnej współpracy z innymi działami firmy
  • Znajomość narzędzi LEAN Manufacturing, TPM etc.

Pracodawca oferuje:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Szeroki pakiet bonusów pozapłacowych
  • pracę od pn- pt wolne weekendy