Księgowy/a księgi głównej (GL)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego klienta, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmy z siedzibą w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Księgowy/a księgi głównej (GL)

Zakres obowiązków:
  • przetwarzanie zapisów księgowych w księdze głównej
  • działania zamykające okres
  • prowadzenie sprawozdawczości finansowej dla spółek firmy
  • uzgadnianie sald księgowych
  • procesowanie środków trwałych i  księgowanie wynagrodzeń

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia i pokrewne)
  • min. 1 rok doświadczenia na stanowisku księgowym
  • dobra/ bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość MS Excel
  • umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje:
  • stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki i rozwoju w strukturach firmy
  • bogaty pakiet benefitów
  • praca w przyjaznej atmosferze