Księgowa/y lub Młodsza/y Księgowa/y

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego klienta, firmy będącej jedną z najlepszych lokalnych pracodawców, o międzynarodowym zasięgu, z siedzibą w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Księgowa/y lub Młodsza/y Księgowa/y

Zakres obowiązków:
  • Księgowanie dokumentów w systemie ERP
  • Kontrolę dokumentów księgowych
  • Obsługę zapytań zagranicznych
  • Współpracę z innymi zespołami w celu optymalizacji procesów
Wymagania:
  • Wiedza dotycząca zagadnień z dziedziny rachunkowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Chęć rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Systematyczność oraz dobra organizacja pracy
Pracodawca oferuje:
  • Praca w dużej międzynarodowej firmie
  • Realizacja ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych, szkolenia językowe, pakiet sportowy
  • Prywatna opieka medyczna