Koordynator produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym w związku z rozwojem produkcji o nowy dział, poszukuje odpowiednich kandydatów/ kandydatek na stanowisko: Koordynator produkcji

Zakres obowiązków:
  • Udział w działaniach związanych z wdrażaniem nowego procesu produkcyjnego
  • Organizowanie i nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Osiąganie określonej wydajności produkcyjnej
  • Obsługę maszyn
Wymagania:
  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym min. 3 lata
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Zaangażowanie i chęć do pracy
Pracodawca oferuje:
  • Bezpłatny transport  do i z pracy z terenu: Goleniów, Nowogard, Maszewo
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko pracy
  • W planach jest również bezpłatny transport na trasie do i ze Stargardu
  • Umowa o pracę
  • Bonusy świąteczne
  • Fundusz socjalny
  • Dodatki szkolne dla dzieci
  • Atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • Pełne specjalistyczne przeszkolenie do pracy