Koordynator - Planista produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna z branży metalowej zlokalizowana w okolicach Szczecina – Mierzyn poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Koordynator- Planista produkcj

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie planów produkcyjnych i bieżąca kontrola ich realizacji
  • Ścisłą współpracę z działami produkcyjnymi i z działem sprzedaży
  • Analizę stanów magazynowych
  • Sporządzanie raportów dotyczących zużycia surowca
  • Optymalizację planów produkcji w celu zwiększenia efektywności i wydajności
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań do procesów planowania produkcji
  • Weryfikację poprawności danych i parametrów planistycznych systemu ERP
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Doświadczenia w pracy w systemie ERP
  • Dynamizmu w działaniu jak i chęci do pracy
Pracodawca oferuje:
  • Wynagrodzenie na poziomie: 7000-8000 brutto w zależności od doświadczenia
  • Atrakcyjny bonus na koniec roku
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w której nie będziesz się nudził/a
  • Swobodę w działaniu, możliwość wprowadzania wszelakich zmian usprawniających produkcję
Kontakt:

Konatkt-  tel: 508 144 900