Koordynator logistyki

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy biurowych z zagranicznym kapitałem zajmującej się magazynowaniem i sprzedażą artykułów biurowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator logistyki

Zakres obowiązków:
  • kontrola i koordynacja procesów logistycznych
  • merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie wyznaczoną sekcją logistyczną
  • kontrola postępów pracy team leaderów
  • monitorowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi
  • współpraca z kierownictwem oraz z pozostałymi oddziałami firmy
  • średnioterminowe planowanie procesów i zasobów ludzkich
  • monitorowanie stopnia realizacji wyznaczonych celów
  • bieżąca analiza procesów i wdrażanie optymalizacji
  • raportowanie najważniejszych KPI

Wymagania:
  • studia wyższe w zakresie logistyki lub pokrewne
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe

Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • darmowe owoce każdego dnia