Kontroler procesu produkcji i wysyłk

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma z kapitałem zagranicznym zajmująca się produkcją akcesoriów do telefonów komórkowych poszukuje obecnie osoby na stanowisko: Kontroler procesu produkcji i wysyłki- pół etatu

Zakres obowiązków:

Osoba ta będzie łącznikiem między zarządem firmy w Wielkiej Brytanii, a polskim oddziałem produkcyjnym.

Główne zadania:

  • bieżące informowanie oddziału w Wielkiej Brytanii o etapie produkcji oraz o planowanych wysyłkach towaru
  • nadzór nad terminowością procesów produkcji
  • nadzór nad zwrotami i reklamacjami
  • tłumaczenie niezbędnych dokumentów
  • bliska współpraca z kierownikiem, planistą produkcji oraz działem logistyki
Wymagania:

Poszukujemy:

  • osoby, która porozumiewa się w j. angielskim w stopniu bardzo dobrym
  • jest dyspozycyjna, praca wymaga wizyt w fabryce- dwa 3 razy w tygodniu
  • osoby kontaktowej oraz asertywnej, umiejącej radzić sobie z sytuacjami konfliktowymi
  • mile widziana znajomość specyfiki pracy w firmie produkcyjnej
Pracodawca oferuje:
  • pracę w wybranych przez kandydata godzinach
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, na umowę o pracę lub samozatrudnienie w zależności od Twoich preferencji
Kontakt:

Kontakt: 508 144 900