Kontroler Jakości

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym, która cieszy się innowacyjnością produktów z branży artykułów biurowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kontroler Jakości

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad jakością produkcji i procesu
  • Nadzór nad działaniami korygującymi oraz zapobiegawczymi

Wymagania:
  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • Kandydaci po studiach również będą mile widziani
  • Doświadczenie nie jest wymagane aczkolwiek mile widziane :)

Pracodawca oferuje:
  • Szkolenia doszkalające język niemiecki zajęcia z lektorem dwa razy w tygodniu
  • Dofinansowanie do karty multisport (Calypso)
  • Stołówka na miejscu i możliwość wykupienia ciepłego posiłku: śniadania oraz obiad do 5 zł
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje miękkie, tematyka szkolenia wybierana przez pracownika
  • Spotkania, wymiana wiedzy i doświadczeń w głównej siedzibie firmy na ternie Niemiec
  • Uczestnictwo w projektach optymalizujących produkcję
  • Zaangażowany i energiczny przełożony :)
  • Solidny pracodawca – wypłata zawsze na czas