Kierownik Projektu w dziale logistyki

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, należącego do Grupy BOSCH, jednego z największych na świecie producentów zaawansowanych technologii szlifowania poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko: Kierownik Projektu w dziale logistyki

Zakres obowiązków:
  • Samodzielne prowadzenie projektów w obszarze logistyki (np. przepływ materiałów i informacji, stworzenie okien czasowych dla dostaw, zakup wózków widłowych)
  • Współpraca z działem jakości przy tworzeniu i nadzorowaniu procesów logistycznych
  • Analizy danych logistycznych związanych z kluczowymi wskaźnikami efektywności - KPI
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (Logistyka, Zarządzenia Łańcuchem Dostaw)
  • Bardzo dobra znajomość  języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami
  • Komunikatywność, otwartość
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w nowopowstającej, nowoczesnej organizacji – udział w budowie fabryki należącej do znanego koncernu
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Objęcie stanowiska zapewniającego możliwość samodzielnego podejmowania decyzji
Kontakt:

Karol Świtelski - 510 034 350

E-mail: karol.switelski@lsj.pl