Kierownik Produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Szczecina poszukujemy:  Kierownika Produkcji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za nadzór nad całkowitym procesem produkcyjnym. Podlegać jej będzie zespół od 80-120 pracowników. Szukamy osoby dynamicznej i świetnie pracującej w zespole zorientowanej na rozwiązywanie problemów.

Zakres obowiązków:
  • Praca zgodnie z filozofią Lean
  • Praca nad rozwojem organizacji
  • Usprawnianie procesu produkcyjnego
  • Opracowanie systemu raportowania wybranych wskaźników KPI oraz ustalanie ambitnych celów z nimi związanych

Wymagania:
  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z Lean/VSM
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Wykształcenie wyższe

Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju w rozpoznawalnej firmie w regionie