Kierownik produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Goleniowa poszukuje: Kierownika produkcji (produkcja sztucznej trawy)

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie grupą pracowników (40 osób)
  • Uruchomienie linii produkcyjnej w Polsce
  • Organizacja pracy zakładu, wyznaczanie zadań podległemu personelowi oraz wdrażanie nowych procesów i rozwiązań produkcyjnych w celu zoptymalizowania procesów
  • Realizacja planów produkcyjnych
  • Monitorowanie kosztów produkcji, wskaźników, kontrola budżetu
  • Koordynowanie pracy zespołu produkcji
  • Egzekwowanie przestrzegania wymogów i standardów BHP i przepisów Ppoż. przez podległy zespół

Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją

Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szeroki pakiet socjalny
  • Przyjazna atmosfera w firmie
  • Możliwość uczestnictwa w uruchomieniu nowej linii produkcyjnej w Polsce