Kierownik oddziału w branży e-commerce

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy Kierownika oddziału w branży e-commerce. Kierownik oddziału w branży e-commerce (logistyka)

Zakres obowiązków:
  • Kierowanie oddziałem firmy
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie magazynu, transportu i o jakość procesu obsługi klienta
  • Kontrola zakupów i zatwierdzanie kosztów
  • Zapewnienie infrastruktury socjalnej i technicznej
  • Negocjacje handlowe i rozwój współpracy z dostawcami
  • Wyznaczanie celów i wprowadzanie standardów
  • Zarządzanie pracownikami z obszaru logistyki (w tym ocena i rozwój ich kompetencji)
  • Współpraca z kierownikami innych oddziałów
Wymagania:
  • Wieloletnie doświadczenie w logistyce materiałowej i transportowej
  • Umiejętność zarządzania zasobami, procesami i planowania
  • Wykształcenie wyższe w zakresie logistyki, produkcji lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Rozwinięte umiejętności miękkie
  • Prawo jazdy kat.B
Pracodawca oferuje:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w jednym z najszybciej rozwijających się sektorów biznesu