Kierownik Magazyny

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna z kapitałem zagranicznym poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko: Kierownik Magazynu

Zakres obowiązków:
  • Planowanie, organizacja i nadzór nad pracą na magazynie
  • Zarządzanie podległym zespołem 30 osobowym
  • Analiza stanów magazynowych i utrzymywanie ich na ustalonym, optymalnym poziomie
  • Zarządzanie procesami magazynowymi
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur, przepisów i instrukcji stanowiskowych
  • Przestrzeganie i egzekwowanie zasad BHP
  • Dbanie o efektywną współpracę magazynu z innymi działami
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym min. 2 lata
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Znajomość języka angielskiego min. poziom komunikatywny
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Management
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym
  • Forma zatrudnienia umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia miękkie i twarde
  • benefity pozapłacowe m.in. karnet na basen i siłownie, kursy angielskiego, dofinansowanie do wypoczynku i podręczników szkolnych, bony świąteczne, nieoprocentowane pożyczki na cele remontowe, imprezy mikołajkowe 
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość wprowadzania własnych pomysłów oraz usprawnień