Key Account Manager (branża HR)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby która dołączy do zespołu najlepszej regionalnej firmy HR-owej, czyli LSJ HR Group! Od 17 lat stale się rozwijamy, jesteśmy najlepiej rozpoznawalną agencją doradztwa personalnego na lokalnym rynku, świadczymy usługi o najwyższej jakości i chcemy wciąż rosnąć i zwiększać zasięg swojego wsparcia. W związku z tym potrzebujemy posiłków. Szukamy więc: Key Account Manager (branża HR)

Zakres obowiązków:

Czego możesz się spodziewać, pracując z nami?

  • Będziesz badał rynek pracy i lokalnych pracodawców identyfikując potrzeby, poszukując możliwości do nawiązania współpracy
  • Będziesz odpowiadać za pozyskanie klientów i sprzedaż usług:
  • rekrutacja i selekcja pracowników na stanowiska niższego, średniego i wyższego szczebla
  • Executive Search
  • Praca tymczasowa i rekrutacja obcokrajowców
  • szkolenia indywidualne i firmowe
  • będziesz uczestniczyć i współorganizować  wydarzenia branżowe - targi pracy, konferencje i szkoleniach dla branży HR
  • pracować na rynku województwa zachodniopomorskiego z największymi firmami w regionie
  • będziesz mieć do dyspozycji wiele różnych narzędzi pracy, wsparcie i pomoc osób doświadczonych w obsłudze tego regiony
  • będziesz sprzedawać usługi o najwyższym poziomie świadczonej jakości, dla firmy posiadającej bardzo dobre opinie na rynku, co z pewnością pomoże przekonać klientów
  • Będziesz pracować w otwartym i przyjaznym zespole, zaangażowanych i profesjonalnych osób
Wymagania:

Chcemy Cię poznać jeśli:

  • masz doświadczenie w sprzedaży usług i współpracy z klientem biznesowym
  • masz doświadczenie w rekrutacji, szkoleniach, znasz branżę HR – będzie to duży atut
  • chcesz pracować z działami HR i zarządami firm na lokalnym rynku
  • znasz dobrze język angielski
  • jesteś energiczną, zaangażowaną osobą z proaktywnym podejściem i tzw. „Can DO” attitude
Pracodawca oferuje:
  • Stabilną pracę z ludźmi zakochanymi w branży HR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dobry system premiowy
  • Medicover, napoje, owoce, ciastka J  imprezy integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość uczestniczenia w licznych imprezach branżowych, np. #HRSzczecin, HR na śniadanie
  • Możliwość zaangażowania się w działania Fundacji Rozwoju Zawodowego Talent&Kariera
  • Możliwość prowadzenia wystąpień publicznych i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem – ale nic na siłę!