Junior Project Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Naszym Klientem jest firma będąca wiodącym serwisem internetowym w Niemczech, dzięki któremu każdy może sprzedać używane książki, filmy, płyty CD, gry i ubrania, które firma skupuje i sprzedaje na swoich sklepach internetowych. W Szczecinie firma posiada swoje centra logistyczne które prężnie działają i z dnia na dzień zwiększają swój zasięg i znaczenie w firmowych strukturach. Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie: JUNIOR PROJECT MANAGER W OBSZARZE LOGISTYKI

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie bieżącymi projektami, min. organizacja i koordynacja transportu
  • Budowanie, nadzór i koordynacja portfela projektów
  • Optymalizacja procesów logistycznych
  • Utrzymanie wysokich standardów jakości realizowanych procesów logistycznych
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań z postępów realizacji projektów
  • Zarządzanie budżetem realizowanych projektów
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami biznesowymi w ramach procesu ofertowania oraz negocjacji
  • Współpraca z pozostałymi działami w celu podnoszenia efektywności i jakości realizowanych procesów, jak i współpraca z Project Managerami z innych oddziałów firm
  • Działanie operacyjne w zrealizowanych już projektach według potrzeb firmy
Wymagania:
  • Ukończone studia wyższe w zakresie logistyki lub porównywalne wykształcenie
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w wymiarze co najmniej 1 roku
  • Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, aplikacje google)
  • Doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe
  • Umiejętność identyfikacji ryzyka i zarządzania nim
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie ugruntowanej na rynku europejskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Darmowe napoje oraz owoce na miejscu pracy