Junior Master Data

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby, której zadaniem będzie wprowadzanie i zarządzanie danymi dot. produktów, dostawców, cen oraz tworzenie na ich podstawie raportów. Nowo wybrana osoba będzie zatrudniona na stanowisku: Junior Master Data

Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i zarządzanie danymi
  • Analiza i dbanie o jakość wprowadzanych danych
  • Udzielania wsparcia w przypadku problemów związanych z konfiguracją danych
  • Nadzór nad danymi w celu uniknięcia  konfliktów i błędów
  •  Wsparcie przy opracowywaniu technik sprawdzania poprawności danych
Wymagania:
  • Komunikuje się w j. angielskim w stopniu min. B2
  • Posiada min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Potrafi korzystać z programu  MS Excel w stopniu zaawansowanym  (mile widziana dodatkowa znajomość VBA, SAM lub Article Master Data)
  • Jest osobą zorientowaną na szczegóły, ceni pracę z liczbami i danymi
  • Cechuje się zaangażowaniem oraz potrafi pracować pod presją czasuaa
Pracodawca oferuje:
  • Możliwość pracy w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowego doświadczenia
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, grupowe ubezpieczenie, bilety do kina i wiele innych)
  • Stabilne zatrudnienie w firmie, która hołduje zasadzie „work-life balance”