Junior Accountant

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko: Junior Accountant

Zakres obowiązków:
  • bezpośredni kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami w j. angielskim oraz polskim
  • udzielanie wsparcia i odpowiedzi na zagadnienia związane z obszarem zobowiązań
  • weryfikacja rozbieżności, wezwań do zapłaty oraz rozliczeń płatności przychodzących
  • udział w wewnętrznych projektach i inicjatywach

Wymagania:
  • Wiedza dotycząca zagadnień z dziedziny rachunkowości - mile widziane ukończone studia kierunkowe (finanse i rachunkowość, ekonomia oraz pokrewne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym/ bardzo dobrym
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Chęć rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Systematyczność oraz dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje:
  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości - styczność z różnorodnymi procesami
  • realizacja ciekawych projektów w młodym i dynamicznym zespole
  • nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych
  • prywatna opieka medyczna