Inżynier Jakości/Procesu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

W związku z dynamicznym rozwojem, skandynawska  firma produkcyjna specjalizującej się w montażu systemów hydraulicznych poszukuje osób na stanowisko: Inżynier Jakości/Procesu

Zakres obowiązków:
  • Nadzór nad jakością wyrobów i procesem produkcji
  • Odpowiedzialność za proces reklamacji od klientów
  • Wprowadzenie usprawnień i zmian procesowych
  • Nadzór nad wyposażeniem produkcji
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją produkcyjną i sprzętową
  • Szkolenia monterów i zatwierdzanie ich na poszczególnych operacjach
  • Współtworzenie systemu ISO
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku  (min. 2 lata)
  • Doświadczenie we wdrążaniu narzędzi LEAN
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną  atmosferę  w firmie
  • Praca w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia procesowe