Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym, produkującej specjalistyczne rozwiązania z silikonu i gumy dla różnych branż min. medycznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Inżynier ds. wsparcia sprzedaży

Zakres obowiązków:

Jako inżynier wspierający sprzedaż będziesz odpowiadać za:

  • odpowiadać za pojawiające się zapytania ofertowe
  • przygotowywać oferty
  • współpracować z zagranicznymi partnerami w ramach grupy
  • przygotowywać zapytania ofertowe dla poddostawców i analizować spływające oferty
  • przygotowywać analizy, kalkulacje "przed- produkcyjne" w oparciu o dokumentacje techniczną
Wymagania:

Chcemy Cię poznać jeśli:

  • posiadasz wykształcenie techniczne
  • posługujesz się biegle językiem angielskim
  • masz doświadczenie w handlu w branży technicznej - mile widziane
  • umiesz czytać rysunek techniczny
  • jesteś dobrze zorganizowana, skrupulatną, dokładną i odpowiedzialną osobą
  • jesteś gotowy do odbywania podróży zagranicznych (1 raz w miesiącu)
Pracodawca oferuje:
  • pracę w przyjaznej atmosferze w małej, ale prężnie rozwijającej się organizacji
  • możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i dobre wynagrodzenie
  • pracę stacjonarną, na miejscu w oddziale firmy w Dobrej Szczecińskiej