Inżynier ds. dokumentacji produkcyjnej (Master data)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej będącej częścią znanej na całym świecie marki produkujące urządzenia i sprzęt elektroniczny, poszukujemy osoby na nowo powstające stanowisko: Inżynier ds. dokumentacji produkcyjnej (Master data)

Zakres obowiązków:

Osoba której szukamy będzie odpowiedzialna za :

  • Analizę możliwości produkcyjnych w odpowiedzi na nowe zamówienia produktowe - współpraca z działem handlowym, zakupów,  inżynierii produkcji, controllingu
  • Administracje procesu wdrożenia nowego produktu na produkcję:
    • tworzenie i kontrola list materiałowych oraz Routingów produkowanych wyrobów
    • zapewnienie wysokiej jakości danych wprowadzanych do systemu
    • wprowadzanie i aktualizacja danych produktu w systemie AXAPTA
    • analiza błędów danych systemowych pod kątem odchyleń od standardów
  • Tworzenie etykiet produktowych oraz modyfikowanie istniejących
  • Wsparcie w zakresie rozwiązywania bieżących problemów w procesie produkcyjnym
Wymagania:

Odpowiedni Kandydat powinien:

  • Posiadać przynajmniej 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Posiadać wykształcenie wyższe techniczne  (warunek konieczny), preferowany kierunek: Zarządzanie i Inżynieria produkcji
  • Znać systemy ERP – znajomość systemu AXAPTA będzie atutem
  • Posiadać zdolności analityczne, skrupulatność w wykonywanych zadaniach
  • Być samodzielny w definiowaniu i realizacji postawionych zadań
  • Posiadać umiejętność pracy w zespole
  • Znać język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację
  • Znać dobrze Pakiet MS Office (Word, Excel, Power Point)
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na postawie umowy o pracę (3 miesięczny okres próbny, a następnie umowa na czas nieokreślony)
  • Możliwości zdobywania nowych umiejętności oraz rozwoju
  • Szereg benefitów i dodatków pozapłacowych: ubezpieczenie grupowe Aviva, karta multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, zniżki na produkty firm należących do grupy - nawet do 40%, bony na święta, imprezy mikołajkowe i paczki dla dzieci pracowników, spotkania i wyjścia firmowe, nowoczesna stołówka z własną kuchnią - posiłki gotowane na miejscu w cenie kilku złotych