Inspektor jakości

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych,  obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Inspektor jakości

Zakres obowiązków:
  • odpowiedzialność za przetwarzanie roszczeń w podstawowej analizie danych oraz za działania korygujące i zapobiegawcze
  • opracowywanie instrukcji jakościowych
  • rozwiązywanie problemów jakościowych
  • nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • pomiary i testy produktów i komponentów
  • kontrola wyrobów dostarczonych przez dostawców
  • uczestniczenie w audytach wewnętrznych i monitorowania systemu zarządzania jakością
  • przygotowanie dokumentacji PPAP i dokumentów związanych z jakością
  • przekazywanie informacji do managerów o zauważonych niezgodnościach.

Wymagania:
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne
  • zrozumienie procesów produkcyjnych i magazynowych oraz filozofii Lean
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wysokie zdolności interpersonalne