HR Business Partner

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, amerykańskiej  firmy o międzynarodowym zasięgu, posiadającej swój oddział w Szczecinie (prawobrzeże), który jest wciąż na etapie rozwoju i budowy swojej strukturę, poszukujemy osoby która jako pierwsza w tym oddziale podejmie się pracy na stanowisku: HR Business Partner

Zakres obowiązków:
  • Wsparcie kierowników obszarów (logistyka, produkcja, zakupy) w procesach związanych z zarządzaniem kapitałem ludzkim.
  • Reagowanie na potrzeby i inicjowanie działań z zakresu zarządzania personelem
  • Uczestnictwo w ocenie pracowników, wsparcie w ustalaniu celów, formułowaniu planów rozwoju oraz monitorowanie postępów
  • Dbanie o kluczowe wskaźniki efektywności m.in. rotację , absencję i retencję talentów
  • Konsultowanie i doradzanie we wszelkich kwestiach związanych z zarządzaniem personelem tak jak: rekrutacje, rozwój personelu, zarzadzanie wynikami, awanse, szkolenia, budowanie zaangażowania
  • Podnoszenie kompetencji kadry poprzez badanie potrzeb szkoleniowych, projektowanie oraz organizacje szkoleń
  • Uczestnictwo w projektach ogólnofirmowych, jako lider projektu lub ich uczestnik.
  • Ścisła współpraca z kadrą kierowniczą w projektowaniu i wdrażaniu strategii,
  • Implementowanie i dostosowywanie systemów i narzędzi korporacyjnych do lokalnych warunków biznesowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe mile widziane z socjologii, psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie w pracy w obszarze tzw. „miękkiego HRu” – rekrutacji, szkoleń, rozwoju kompetencji, zarządzania zasobami ludzkimi
  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w zakresie zagadnień związanych z zarządzaniem procesami, rekrutacją, współpracą z agencjami, doradztwie biznesowym w obszarze HR
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Umiejętność pracy w zespole składającym się z osób na różnych szczeblach i miejscach w organizacji (Matrix)
  • Bardzo wysokie zdolności komunikacyjne,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i wyznaczania kierunku zmian,
  • asertywność i umiejętność przekonywania do swoich pomysłów
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
Pracodawca oferuje:
  • Interesującą, pełną wyzwań praca
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Benefity poza płacowe takie jak prywatna opieka medyczna , ubezpieczenie na życie i inne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy, która się dopiero tworzy i rozwija struktury