Główny technolog produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, firmy z branży produkcyjnej, specjalizującej się w produkcji najwyższej klasy jachtów żaglowych i motorowych,, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: GŁÓWNY TECHNOLOG PRODUKCJII JACHTÓW

Zakres obowiązków:
  • Analiza i kontrola procesu pod względem poprawności technologicznej;
  • Przygotowanie i wdrażanie procedur szkolenie i podnoszenia kompetencji pracowników
  • Proaktywne działania mające na celu eliminację błędów w procesie;
  • Projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań;
  • Rozwój i wdrażanie nowych procesów produkcyjnych;
  • Współpraca przy bieżącej optymalizacji procesów produkcyjnych;
  • Ścisła współpraca z osobami zarządzającymi produkcja
Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w całościowej budowie jachtów;
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu jachtów;
  • Zaawansowana znajomość procesów i zasad produkcji;
  • Umiejętności prowadzenia szkoleń i dzielenia się wiedzą;
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania  problemów;
  • Wysokie zdolności interpersonalne;
  • Otwartość na nowe wyzwania;
  • Umiejętność zarządzania projektami;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego;
  • Pasja żeglarska będzie dodatkowym atutem.
Pracodawca oferuje:
  • Odpowiedzialna i ciekawa praca;
  • Możliwość realnego wpływania na rozwój firmy;
  • Stabilne zatrudnienie i  wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;
  • Szerokie możliwości rozwoju.