Fakturzysta / Fakturzystka

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby odpowiedzialnej za kompletowanie dokumentacji księgowej oraz wykonywanie rozliczeń. Nowo wybrana osoba będzie zatrudniona na stanowisku: Fakturzysta / Fakturzystka

Zakres obowiązków:
  • Analiza i kompletowanie dokumentów WZ
  • Wystawianie faktur sprzedażowych i korygujących
  • Przesyłanie faktur i korekt drogą elektroniczną
  • Rozliczanie korekt i zwrotów towarów
  • Rozliczenie opakowań zwrotnych
Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia wyższe (preferowane kierunkowe: finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Dobrej znajomość programu Excel
  • Systematyczności oraz dobrej organizacji pracy
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz chęci pracy z liczbami
Pracodawca oferuje:
  • Stabilnego zatrudnienia w firmie z 65-letnią tradycją
  • Pracy w miejscu, które stawia na ciągły rozwój
  • Współpracy z kompetentną, doświadczoną i komunikatywną Główną Księgową
  • Zatrudnienia w firmie zlokalizowanej na Prawobrzeżu (Szczecin Dąbie)a