ERP Super User

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z zagranicznym kapitałem o międzynarodowym zasięgu i doskonałej renomie, która posiada w Szczecinie centrum biznesowe, wspierające funkcjonowanie firmy na świecie, poszukujemy obecnie osób które chciałby podjąć pracę na stanowisku: ERP Super User

Zakres obowiązków:
  • wdrażanie nowych rozwiązań i usprawnień w funkcjonujących systemach klasy ERP – JD Edwards (Oracle)
  • praca w obszarze modułów – produkcja, supply chain i dystrybucja
  • analizowanie i omawianie wymagania stawiane przez użytkowników – biznes, tak aby wybrać i zastosować najbardziej odpowiednie rozwiązanie
  • współpraca z ekspertami tworzącymi narzędzia programowe
  • testowanie narzędzi i zmian systemowych oraz wdrażanie ich w codzienne funkcjonowanie biznesu

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe z obszaru IT, logistyki lub pokrewne
  • przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym, logistycznym lub IT w pracy związanej z wdrażaniem systemów ERP, zarządzaniem zmianami lub wprowadzaniem usprawnień
  • miejętność komunikacji z użytkownikami systemu – rozumienie ich potrzeb i argumentów oraz komunikacji z developerami – język typowo IT
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność szkolenia innych, wdrożenia zmian i nowych funkcjonalności w organizacji
  • skoncentrowanie na wysokiej jakości świadczonych usług i świadomość globalnej roli wdrażanych rozwiązań
  • nastawienie na współpracę, pracę w grupie

Pracodawca oferuje:
  • stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość nauki, rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • przyjazną atmosferę, warunki pracy i bogaty pakiet socjalny