Electrical Designer / Project Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma specjalizująca się w produkcji rozdzielnic elektrycznych poszukuje odpowiednich kandydatów na stanowisko: Electrical Designer / Project Manager

Zakres obowiązków:
  • projektowanie rozdzielnic dystrybucyjnych i sterowniczych NN
  • opracowywanie dokumentacji dla działów produkcyjnych
  • nadzór techniczno-jakościowy
  • sporządzanie ofert (rysunki, lista narzędzi) i kompleksowa obsługa Klienta zagranicznego
  • współpraca z innymi działami w firmie
  • tworzenie i monitorowanie zamówień ( bom, instrukcje, rysunki itp.)
Wymagania:
  • doświadczenia w projektowaniu rozdzielnic elektrycznych
  • wykształcenia wyższego technicznego o specjalności elektrotechnika lub elektroenergetyka
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomości i doświadczenia AutoCAD, SEE-Electrical, E-Plan
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • dobre warunki socjalne, pracy i wynagradzania
  • pracę i rozwój w międzynarodowym zespole inżynierskim
  • możliwość współpracy z ekspertami w swojej dziedzinie wymiana wiedzy oraz doświadczeń
  • codzienny kontakt z przełożonym w sprawie realizowanych projektów
  • pracę w firmie gdzie każdy dzień jest inny i przynosi nowe wyzwania J
  • możesz liczyć na integracje, Christmas party and BBQ