Ekspert ds. rekrutacji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Aktualnie w związku z rozwojem naszego oddziału rekrutacji stałych poszukujemy osoby na stanowisko: Eksperta ds. rekrutacji

Zakres obowiązków:

Jako ekspert  będziesz:

  • Prowadzić samodzielnie procesy rekrutacji i selekcji najlepszych kandydatów na stanowiska z różnych obszarów (specjaliści, inżynierowie, kierownicy)
  • Wykorzystywać znane Ci metody poszukiwania kandydatów, wychodząc poza standardowe narzędzia czy utarte schematy
  • Samodzielnie planować i realizować działania rekrutacyjne wykorzystując przy tym dostępne narzędzia, te znane i powszechnie stosowane, ale i te które wymyślisz i będziesz chcieć przetestować
  • Pracować z klientami – bardzo różnymi, również największymi firmami w regionie wspierając ich rozwój, poznając ich strukturę, znajdując dla nich najlepszych pracowników
  • Pracować z zespołem  - wspólnie, zespołowo realizujemy nasze cele, dzielimy się wiedzą, kandydatami, swoim „know how” i nowatorskimi pomysłami
  • Będziesz też mieć możliwość rozwoju w innych obszarach, bo nasza działalność to nie tylko rekrutacja – prowadzimy szkolenia, konferencje, eventy, piszemy artykuły, doradzamy firmom w wielu płaszczyznach HR  – szukamy osób które chcą się rozwijać!
Wymagania:

Chcemy Cię poznać jeśli:

  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów/projektów rekrutacyjnych
  • Znasz metody doboru i selekcji kandydatów
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych, tworzeniu ogłoszeń, planowaniu procesu rekrutacji
  • Pracujesz lub chcesz pracować z klientami na profesjonalnym poziomie obsługi klienta
  • Znasz dobrze język angielski
  • Jesteś typem „team playera”, lubisz pracę w zespole i dzielenie się wiedzą
  • Szukasz pracy na stałe, chcesz rozwijać się w przyjaznej atmosferze i związać z nami na lata ;)
Pracodawca oferuje:
  • Stabilną pracę w przyjaznej atmosferze współpracy z ludźmi kochającymi swoją pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i dobry system premiowy
  • Medicover, napoje, owoce, ciastka, imprezy integracyjne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Ciekawe projekty, zadania, możliwość uczestnictwa w licznych imprezach branżowych
  • Super atmosferę pracy