Dyrektor finansowy

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z zachodnim kapitałem poszukujemy: Dyrektora finansowego

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za całość strategii finansowej spółki zlokalizowanej w Polsce
  • Dbałość o efektywność finansową firmy, kontrola poziomu i struktury kosztów
  • Przygotowanie rocznego budżetu
  • Kontrola realizacji budżetu oraz długoterminowych planów finansowych
  • Nadzorowanie operacji księgowych i dokumentacji finansowej
  • Odpowiedzialność za płynność finansową, strukturę zadłużenia i optymalizację kosztów finansowania, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych
  • Przygotowanie miesięcznych dokumentów podsumowujących aktualną sytuację finansową
  • Przygotowanie i prezentacja miesięcznych prognoz finansowych,
  • Utrzymywanie relacji i reprezentowani spółki w kontaktach z bankiem, audytem zewnętrznym oraz akcjonariuszami.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansowo-księgowym
  • Bardzo dobra znajomość regulacji prawnych i zasad rachunkowości
  • Zaawansowana obsługa MS Office, w szczególności  Excel.
  • Płynna znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Możliwość nauki i rozwoju
  • Możliwość tworzenia nowych rozwiązań
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie