Dyrektor ds. koordynacji sprzedaży

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, jednego z europejskich liderów produkcji spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko: Dyrektor ds. koordynacji sprzedaży

Zakres obowiązków:
  • Koordynacja działań zespołu sprzedażowego
  • Raportowanie przebiegu i wyników pracy swojej i podległego zespołu
  • Koordynacja działań w zakresie prowadzenia rozmów i negocjacji z Klientem
  • Wdrażanie procedur mających na celu poprawę efektywności pracy, w tym procedur oraz narzędzi mających na celu optymalizacje procesów sprzedażowych
  • Ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie, centralą i oddziałami zagranicznymi firmy
  • Prowadzenie ustaleń handlowych z Klientami
Wymagania:
  • Doświadczenie: min. 5 lat na stanowiski kierowniczym
  • Dobra znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację w środowisku biznesowym – wymóg konieczny
  • Znajomość branży FMCG
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie zarządzania i marketingu lub pokrewne
  • Elastyczność w działaniu, inicjatywa i aktywne podejście do pracy, umiejętność nieszablonowego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność twórczej i partnerskiej współpracy w Grupie oraz współpracownikami
  • Prawo jazdy kat. B
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Praca w międzynarodowej Grupie
  • Narzędzia do realizacji zadań: samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia