Business Account Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej  firmy produkcyjnej z branży produkcji cukierniczej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: Business Account Manager - Poland (branża FMCG)

Zakres obowiązków:
  • Rozwój sprzedaży na Polskim rynku – do tej pory nie było osoby na tym stanowisku, firma ma klientów w Polsce, byłych i obecnych
  • Wsparcie dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za  obszar Europy we współpracy z europejskimi klientami
  • Pełnienie roli pośrednika między firmą (produkcją, działem rozwoju nowych produktów) a klientem i jego działami wsparcia
  • Współpraca z kupcami klientów w celu prezentacji oferty, podnoszenia zakresu współpracy i tworzenia nowych produktów atrakcyjnych dla klientów
  • Identyfikacja i rozwój nowych okazji biznesowych, we współpracy z klientami , identyfikacja ich potrzeb, nowych możliwości dostarczania pożądanych produktów
  • Współpraca z wewnętrznym działem rozwoju produktu w celu tworzenia nowych produktów i poszerzania oferty firmy
  • Tworzenie regularnych analiz, raportów, zestawień dotyczących poziomu sprzedaży, planów, trendów, bycie „na bieżąco” z tym co dzieje się w branży, u klientów itp.
  • Dbanie o jak najwyższy poziom obsługi klientów, sprawną komunikację, obieg dokumentów, dostarczanie usług na czas;
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym/sprzedażowym/asystenckim w branży handlowej
  • Doświadczenie w pracy w branży FMCG będzie dużym atutem
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne/planowania pracy/ osiągania założonych celów
  • Duży poziom samodzielności, motywacji do pracy, chęć nauki i ciągłego doskonalenia
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Gotowość do podróży służbowych w Polsce i Europie (sporadycznie)
  • Umiejętność prezentacji i predyspozycje do  godnej reprezentacji firmy
Pracodawca oferuje:
  • Ciekawa praca w międzynarodowym środowisku, umożliwiająca rozwój, zdobycie ciekawego doświadczenia w „słodkim” biznesie
  • Istotna rola w strukturze firmy, możliwość wywarcia wpływu na ofertę firmy, wpłynięcia na zakres i rozmiar działalności
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet benefitów
  • Szansę na rozwój osobisty i awans w strukturze firmy