Brygadzista (Supervisor)

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, będącej pionierem w dostarczaniu technologicznie zaawansowanych rozwiązań dla branży meblarskiej poszukujemy: Brygadzista (Supervisor), Miejsce pracy: Lipiany (pomiędzy Szczecinem a Gorzowem)

Zakres obowiązków:
  • Realizacja zamówień zgodnie z harmonogramem poprzez praktyczne planowanie produkcji
  • Raportowanie stanów magazynowych (szacowanie ilości materiałów, kontrola stock’u    magazynowego)
  • Rozwiązywanie problemów oraz zapobieganie ich ponownemu wystąpieniu,
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • Motywowanie i kontrola podległych pracowników (około 40-50 osób)
  • Uczestniczenie w procesie zatrudniania/zwalniania pracowników
  • Praca w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku, czasami w soboty
Wymagania:
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Gotowość do pracy pod presją czasu
  • Znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników
Pracodawca oferuje:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat
  • Dużą liczbę godzin (nadgodziny płatne zgodnie z kodeksem pracy)
  • Szkolenia wprowadzające
  • Możliwość rozwoju w firmie która jest powszechnie znana na rynku jako wiodący pracodawca