Asystentka Zarządu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma LSJ HR Group poszukuje obecnie do firmy lokalnej ulokowanej w centrum Szczecina, osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie kalendarza spotkań Dyrektora, organizacja spotkań w firmie i poza firmą
  • zapewnienie przepływu informacji w firmie
  • współudział w tworzeniu wizerunku firmy
  • współpraca z innymi działami firmy, w tym z działem marketingu i promocji
  • udział w konferencjach branżowych
  • opracowanie prezentacji biznesowych z wykorzystaniem Power Point
  • przygotowanie podsumowań spotkań, protokołowanie, w tym w języku angielskim
  • monitoring realizacji zadań zlecanych dla zespołu managerów
  • wsparcie Dyrektora i zespołów w bieżących projektach
  • sporządzanie tłumaczeń (język angielski)
  • realizacja bieżących zadań wyznaczonych przez Dyrektora
Wymagania:
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność
  • wysoka kultura osobista
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • umiejętność koordynowania wielu spraw jednocześnie
Pracodawca oferuje:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • miłą atmosferę pracy w kulturze organizacyjnej kierującej się wartościami
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy
  • realny wpływ na samorealizację i własny rozwój zawodowy
  • pracę w dynamicznym środowisku biznesowym