Asystent/ka Działu Zakupów

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży HORECA poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Działu Zakupów

Zakres obowiązków:
  • zamawianie produktów do magazynu i utrzymywanie odpowiedniego stanu magazynowego
  • opracowywanie danych produktów pokazywanych w comiesięcznych gazetkach oraz innych materiałach reklamowych.
  • kontrola bonusów otrzymywanych od dostawców (sprawdzanie zgodności obrotów,  czuwanie nad terminowością spływu bonusów)
  • wystawianie faktur dostawcom za działania marketingowe zgodne z umowami.
  • Kontrola poprawności cen w systemie (wprowadzanie zmian cen) oraz wyjaśnianie niezapłaconych faktur (kontakt z dostawcą, centralą w Kolonii, firmą księgową)
  • uzupełnianie danych w systemie komputerowym, rejestracja i wprowadzenie informacji o nowych produktach, pozyskiwanie danych od dostawców.
  • działania organizacyjne, koordynacyjne np. związane z organizacją targów.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z żywnością w obszarze gastronomii
  • doświadczenie w zamawianiu produktów i utrzymywanie stanu magazynowego będzie atutem
  • doświadczenie w pracy w dziale zakupów będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • dobra znajomość Microsoft Office, konieczna minimum podstawowa znajomość Excela + poczta elektroniczna
  • otwartość, pozytywne nastawienie, elastyczne podejście do obowiązków, cierpliwość, dokładność

Pracodawca oferuje:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w międzynarodowym środowisku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę