Asystent/ka Działu Sprzedaży

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży HORECA poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent/ka Działu Sprzedaży

Zakres obowiązków:
  • Przyjmowanie zamówien telefonicznych
  • Sprzedaż telefoniczna
  • Wsparcie klienta i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji
  • Tworzenie ofert handlowych
  • Wsparcie teamu sprzedażowego
  • Opracowywanie braków magazynowych
  • Opracowywanie dokumentów związanych ze zwrotami od klientów, reklamacji i korekt

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy z żywnością w obszarze gastronomii
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • obsługa programów MS Office
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem i Zespołem
  • otwartość, pozytywne nastawienie, elastyczne podejście do obowiązków, cierpliwość, samodzielność, dokładność, zaangażowanie

Pracodawca oferuje:
  • nowoczesne środowisko pracy
  • pracę w młodym, energicznym zespole
  • dopasowane do rynku wynagrodzenie