Asystent Inżynierii Produkcji

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, duńskiej firmy produkcyjnej, która działa w branży tworzyw sztucznych,  obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Asystent Inżynierii Produkcji

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie zestawień BOM, rysunków i różnych dokumentacji na potrzeby produkcji
  • Aktualizowanie i poprawianie dokumentacji (BOM-ów, instrukcji, rysunków)
  • Pozyskiwanie brakujących informacji na temat pomiarów, surowców, dokumentacji we współpracy z menedżerami w Polsce i Danii.
  • Tworzenie dokumentacji dla nowych produktów
  • Tłumaczenie dokumentacji na potrzeby produkcji z języka angielskiego na język polski i odwrotnie
  • Korekta wykorzystania surowców i współpraca z działem zakupów / logistyki
  • Przygotowanie instrukcji roboczych dla działów obróbki metali i formowania

Wymagania:
  • Znajomość systemu MRP -Navision
  • Wiedza na temat produkcji (gotowe produkty, półprodukty, surowce).
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Word i Excel)
  • Znajomość MasterCAM i CAD lub DraftSight
  • Rozumienie geometrii i matematyki
  • Pragnienie zdobywania nowych umiejętności

Pracodawca oferuje:
  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia w firmie o zachodniej kulturze organizacyjnej
  • Umowa o pracę
  • W ciągu pierwszych 2 miesięcy kandydat spędzi 2-4 tygodnie w Danii na szkoleniach wprowadzających