Area Manager

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Ciekawa praca w Szczecinie

Zakres obowiązków:
  • Kontrolowanie i koordynowanie procesów logistycznych
  • Merytoryczne i dyscyplinarne zarządzanie wyznaczoną sekcją logistyczną
  • Kontrolowanie postępów pracy team leaderów
  • Monitorowanie i zarządzanie procesami operacyjnymi we współpracy z Area Managerami z innych oddziałów firmy
  • Planowanie zasobami ludzkimi wg potrzeb procesów logistycznych
  • Opracowywanie i monitorowanie osiągania wyznaczonych celów w kontekście logistyki
  • Dokonywanie bieżących analiz procesów i wdrażanie optymalizacji
  • Prowadzenie rozmów z pracownikami
  • Raportowanie do kierownika oddziału
Wymagania:
  • Ukończyłeś studia wyższe w zakresie logistyki lub porównywalne wykształcenie
  • Bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub niemieckim
  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku, również w kontekście zarządzania zasobami ludzkimi
  • Dobrze znasz obsługę komputera (pakiet MS Office, aplikacje Google)
  • Masz doskonałe umiejętności analityczne i koncepcyjne
  • Masz dobre umiejętności komunikacyjne i zespołowe
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie ugruntowanej na rynku europejskim
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Darmowe napoje oraz owoce na miejscu pracy