Analityk

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla międzynarodowej firmy z branży energii odnawialnej, zlokalizowanej w ścisłym centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiednich osób na stanowisko: Analityk

Zakres obowiązków:
  • opracowywanie i weryfikacja poprawności danych
  • tworzenie miesięcznych raportów o skuteczności dla klientów firmy na całym świecie
  • przygotowanie precyzyjnych obliczeń wskaźników umownych
  • wsparcie pozostałych  działów i klientów wewnętrznych firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki techniczne/ inżynieryjne, np. automatyka, robotyka, mechanika, elektryka)
  • znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym
  • znajomość jednego z wymienionych języków: francuski, hiszpański, włoski lub portugalski będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excela)
  • umiejętność i gotowość do pracy z procesami i systemami (znajomość SAP bądź innych systemów ERP będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • systematyczność, skrupulatność  i dokładność
  • umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w grupie
Pracodawca oferuje:
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji (w bezpośredniej okolicy duży węzeł komunikacyjny, centrum handlowe, sieciowa kawiarnia, kilka cukierni/kawiarni/ restauracji)
  • bogaty pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta rekreacyjno-sportowa, dofinansowanie do urlopu, teamowe i firmowe imprezy integracyjne)
  • w każdy piątek wspólne śniadanie i odwiedziny Pana Kanapki :)
  • możliwość wykorzystywania telefonu służbowego w celach prywatnych (w ramach przyznanego abonamentu)
  • wdrożenie i ciekawe szkolenia, w tym również 1-dniowy wyjazd „w teren” dla każdego nowego pracownika