Analityk Finansowy

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy  produkcyjnej posiadającej swoją Polską centralę w Policach, poszukujemy osoby na stanowisko: Analityk Finansowy

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie skonsolidowanych raportów na potrzeby zagranicznego udziałowca
  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Udział w tworzeniu budżetu z analizą i monitorowaniem jego realizacji
  • Kontrola kosztów
  • Udział w procesie zamykania miesiąca
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 2 lata
  • Znajomość zasad i reguł związanych z księgowością
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Znajomość systemu Axapta MS Dynamics – będzie dodatkowym
  • Dobra znajomość Excela
Pracodawca oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji i dobrej kondycji finansowej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do urlopów, do opieki stomatologicznej, do aktywnego wypoczynku
  • Dobra, przyjazna atmosfera pracy i współpracy na rzecz wspólnego celu
  • Pracę w komfortowym biurze w godzinach 8 – 16
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowej  firmie produkcyjnej