Analityk ds. controllingu

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym, zlokalizowanej w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie odpowiedniej osoby na stanowisko: Analityk ds. controllingu

Zakres obowiązków:
  • Odpowiedzialność za przygotowywanie cen kosztów i konfiguracji cen dla wszystkich partnerów spółki (m.in. kalkulacje, analizy odchyleń, odpowiadanie na pytania dotyczące kosztów dla działu finansowego, kontrolerów produkcyjnych i łańcucha dostaw)
  • Wsparcie żądań zmian dotyczących transferu produkcji, wprowadzania produktów i zmian materiałowych
  • Analiza, kontrola i raportowanie inwestycji firmowych
  • Wsparcie jako partner biznesowy dla wszystkich zainteresowanych stron
  • Tworzenie udoskonaleń i projektów dla różnego rodzaju inwestycji i ustalania kosztów
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • zdolność myślenia analitycznego
  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • doświadczenie w pracy z finansami (np. księgowość, analiza finansowa, controlling)
  • umiejętności komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
Pracodawca oferuje:
  • interesująca i stabilna praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość nauki i rozwoju w obrębie firmy
  • bogaty pakiet socjalny
  • praca w młodym zespole i przyjaznej atmosferze