Administrator Zamówień

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego Klienta, uznanego na świecie dostawcy usług dla branży medycznej, poszukujemy osób na stanowisko: Administrator  Zamówień

Zakres obowiązków:
  • uzupełnianie danych w systemie, dotyczących świadczonych usług
  • kontaktowanie się z Klientami i wystawianie  faktur
  • raportowanie związane ze świadczonymi usługami
  • przygotowywanie innych dokumentów
  • praca od wtorku do soboty w godzinach 8:30 – 16:30 lub praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 20:30
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe (mile widziani absolwenci)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • znajomość pakietu MS Office
  • wysoka komunikatywność
  • rzetelność, samodzielność, entuzjazm w działaniu i otwartość na rozwój
Pracodawca oferuje:
  • praca w firmie o rozpoznawalnej i solidnej marce
  • praca w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Szczecina
  • możliwości rozwoju i związania się  z firmą na dłuższy okres czasu
  • po okresie próbnym dostęp do bogatego pakietu socjalnego: prywatna opieka medyczna, karta multisport i inne
  • przyjazna atmosfera pracy