Accountant w dziale GL

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy z siedzibą w centrum Szczecina, poszukujemy obecnie osób na stanowisko: Accountant w dziale GL

Zakres obowiązków:

Osoba zatrudniona na stanowisku Accountant będzie odpowiedzialna za codzienne wsparcie działu finansowego i zapewnienie ciągłej obsługi klientów wewnętrznych, a w szczególności za:

  • Raportowanie oraz weryfikację dokumentów księgowych w obszarze General Ledger
  • W parcie przy procesach dotyczących zamknięcia miesiąca oraz roku
  • Standaryzację i optymalizację procesów księgowych
  • Komunikację z klientami wewnętrznymi w języku angielskim
  • Współpracę z innymi działami w ramach prowadzonej działalności

Wymagania:
  • Wiedza dotycząca podstawowych zagadnień z dziedziny rachunkowości
  • Min. roczne doświadczenie w księgowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Dobra znajomość  MS Excel
  • Chęć rozwoju oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Systematyczność oraz dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje:
  • Nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, „Refer a friend” program, uczestnictwo w programie ubezpieczeń grupowych
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową Multisport
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie z wdrożonym systemem ERP (SAP ECC)
  • Realizację ciekawych projektów w dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacj