Technologa - Kostruktora

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Firma produkcyjna zlokalizowana na terenie Goleniowa poszukuje do swojego działu Product Development Center osoby odpowiedzialnej za usprawnianie procesu produkcji jak i samego produktu.

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów związanych z wdrożeniem produktów oraz modyfikację już istniejących
  • Realizację uzgodnionych celów projektowych przy współpracy z główną siedzibą firmy
  • Aktywny udział w udoskonalaniu prcesu produkcji produktu
  • Dokumentowanie i opisywanie pomysłow/rozwiązań prcocesowych za pomoca rysunków, opisów procesów
  • Przygotowywanie i modyfikacja dokumentacji rysunki 2D/3D

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynieryjne
  • Doświadczenie na na stanowisku technologa, konstruktora, inżyniera procesu
  • Znajomość i doświadczenie CAD / CAM, Solidworks
  • Dobrą znajomość języka angielskiego
Pracodawca oferuje:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Udział w realizacji ciekawych projektów, których efekty będą widoczne w milionach domów  na całym świecie
  • Szeroki pakiet benefitów min: karta multisport, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka zdrowotna, rabat  15 % na produkty marki, fundusz świadczeń socjalnych
  • Okazjonalne wyjazdy do innych oddziałów fabryki głownie na terenie Skandynawii
  • Styczność z językiem angielskim w pracy codziennej