Technik elektronik

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Nasz klient – producent elektroniki do urządzeń klimatyzacyjnych i oświetleniowych, poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko: TECHNIK ELEKTRONIK

Zakres obowiązków:
  • diagnostyka i naprawa urządzeń elektrycznych i elektronicznych
  • diagnoza usterek i naprawa płytek drukowanych
  • wymiana podzespołów elektronicznych
  • wsparcie techniczne produkcji
  • zmiana i aktualizacja oprogramowania systemowego
  • bieżące raportowanie przebiegu wyników pracy
  • obsługa i utrzymanie sprzętów testowych
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne – technik elektryk/elektronik
  • umiejętność posługiwania się schematami technicznymi oraz dokumentacją produkcyjną
  • umiejętność obsługi sprzętu pomiarowego
  • umiejętność lutowania
  • mile widziane doświadczenie w naprawach urządzeń elektronicznych/elektrycznych
Pracodawca oferuje:
  • pracę w firmie znanej na arenie międzynarodowej
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę