Specjalista ds. automatyki

Lokalizacja:

Rodzaj pracy:
umowa o pracę
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta - znanej na całym świecie Grupy BOSCH prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo otwieranej fabryki pod Goleniowem. Przedsięwzięcie to zakłada transfer linii produkcyjnych ze Szwajcarii i otwarcie polskiego oddziału na powierzchni ponad 26.000 m2. Serdecznie zapraszamy do udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko: SPECJALISTA DS. AUTOMATYKI (greenfield project)

Zakres obowiązków:
  • Zapewnianie odpowiedniej sprawności maszyn produkcyjnych w obszarze elektryki/automatyki przemysłowej
  • Odpowiedzialność za wykrywanie usterek maszyn produkcyjnych oraz podejmowanie decyzji o następnych krokach związanych z ich usunięciem
  • Utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych
  • Przeprowadzenie TPM
  • Wprowadzanie nowych maszyn do procesu produkcyjnego, udoskonalanie maszyn

Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Min. 1 rok doświadczenia jako specjalista ds. automatyki
  • Umiejętność diagnostyki maszyn
  • Doświadczenie w programowaniu sterowników PLC (Siemens S5/S7)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w grupie oraz pracy samodzielnej z dużym stopniem odpowiedzialności

Pracodawca oferuje:
  • Udział w uruchomieniu nowej fabryki - transfer linii i technologii (produkcja materiałów ściernych)
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju zawodowego